Poznaj nasze specjalności

Nasze Studio Tatuażu od 10 lat tatuuje w samym centrum Gorlic przy ul. Mickiewicza 7/2. Setki zadowolonych klientów to dowód na profesjonalne tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych wzorów. Dzięki pasji, zaangażowaniu i niesamowitej atmosferze w studio, każdy klient czuje jedynie ekscytację z obrazowego odzwierciedlania historii w formie powstającego tatuażu.

Tatuaż w naszym studio to nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale także pełnego bezpieczeństwa i higieny. Tatuujemy z użyciem jednorazowego sprzętu, z zachowaniem wszystkich niezbędnych w procesie tatuowania wymogów sanitarnych.

Fire Cube Tattoo to nie tylko studio tatuażu. Dzięki wyspecjalizowanemu personelowi oraz profesjonalnemu sprzętowi proponujemy również laserowe usuwanie tatuażu, usuwanie rozstępów, piercing, permanentny make-up oraz bezinwazyjny peeling węglowy.

Fire Cube Tattoo

Studio Tatuażu

Fire Cube to unikatowe miejsce na mapie Gorlice. Anatol i Marcin gwarantują przyjazną atmosferę i profesjonalne podejście do Waszych wymagań.  Z niezwykłą starannością urzeczywistnimy wyjątkowe wizję i przeniesiemy ja na skórę a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i realizacji  w różnorodnych stylach tatuażu, stworzymy dla Was wyjątkowe dzieło sztuki.

 

Fire Cube Tattoo

Piercing

W Salonie oferujemy Państwu wykonanie zabiegów upiększających ciało poprzez kolczykowanie (piercing) w tym przekłucia klasyczne, powierzchniowe oraz intymne. W naszej ofercie mamy również usługi modyfikacji ciała. Oferujemy również szkolenia z przekłuwania ciała.

Zabiegi, które oferujemy wykonujemy w odpowiednio przystosowanym do tego celu pomieszczeniu przy użyciu sterylnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Posiadamy długoletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego Klienta, co sprawia, że wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

 

Fire Cube Tattoo

Usuwanie tatuażu

Do obecnego standardu należą przede wszystkim lasery z tzw. Q-switch-em – który jest dostępny w Naszym salonie.Laser ten wytwarza bardzo krótki impuls o dużej energii. Warstwa skóry, w której umieszczony jest barwnik, absorbuje światło emitowane przez laser. Pod wpływem działania wysokoenergetycznych impulsów pigment oraz komórki w których się on znajduje ulegają zniszczeniu, a następnie są wchłaniane przez układ odpornościowy organizmu.Z czasem barwnik znika całkowicie. Laser skutecznie usuwa tatuaże wykonane czarnym lub ciemnoniebieskim barwnikiem oraz niektóre odcienie czerwonego. Odcienie trudne do usunięcia to pomarańczowy, żółty, różowy oraz kolory pastelowe. Odcienie praktycznie niemożliwe do usunięcia to zieleń i turkus. Każdy zabieg laserowego usuwania tatuażu powoduje do 20% rozjaśnienia tatuażu.Rezultat zaczyna uwidaczniać się stopniowo podczas czterotygodniowej przerwy między kolejnymi sesjami.  Z pomocą lasera Q-switch przygotowujemy również powierzchnie pod „cover”.

Fire Cube Tattoo

Laserowe usuwanie rozstępów

Rozstępy to problem estetyczny, który najczęściej dotyka młode mamy. Są następstwem gwałtownego przybierania na wadze lub nagłej utraty wagi. Jeżeli domowe sposoby nie przynoszą rezultatów zapraszamy do Fire Cube Tattoo na laserowe usuwanie laserem Q-Swith Nd:Yag.

Przypominamy o promocji -30 % przy zakupie 3 sesji z góry ?

Fire Cube Tattoo

Peeling węglowy

Najnowszym zabiegiem, który święci triumfy to dostępny u Nas Peeling węglowy zwany również Black Doll.
Peeling węglowy to zabieg silnie oczyszczający, rozjaśniający przebarwienia oraz wygładzający nierówności skóry i drobne zmarszczki.
Jest odpowiedni dla każdego typu cery, jednak najbardziej polecany jest w przypadku skóry zmęczonej, szarej i ziemistej, która potrzebuje mocnego rozjaśnienia. Peeling idealnie sprawdzi się także na skórze z przebarwieniami, zarówno tymi powierzchniowymi, jak i głębokimi, ciężkimi do zwalczenia.
To zabieg odpowiedni dla skóry dotkniętej trądzikiem, wągrami, pryszczami, krostkami i grudkami. Doskonale poradzi sobie także z zamknięciem i zmniejszeniem widoczności porów.

Fire Cube Tattoo

Make-up permanentny

 

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto, makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

Fire Cube Tattoo

Solarium

W strefie solarium znajdują się dwa pomieszczenia – solarium stojące i leżące.
Głównym naszym celem jest zadowolenie naszych klientów co może Wam dać TYLKO BEZPIECZNE i ZDROWE opalanie o najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi spełniały najwyższe standardy, a Klienci wychodzili z naszego solarium zadowoleni i pięknie opaleni.